VERTEX SELF CURING

Vertex Self-Curing jest samopolimeryzującym tworzywem nadającym się zarówno do podścieleń jak i napraw protez wykonanych z akryli polimeryzujących na gorąco

VERTEX CASTAPRESS

Castapress jest samo polimeryzującym tworzywem akrylowym do metody wlewowej, nadaje się także do wykonywania napraw, podścieleń, rebazacji, dostawiania zębów do protez.

FORM PLAST

Tworzywo akrylowe nakładane pędzelkiem, służy do wykonywania prac technicznych na modelach. Jest masą spalającą się bez pozostałości.

VILLACRYL BOND

Preparat poprawiający adhezję zębów akrylowych w płycie protezy. Szczególnie zalecany jest przy protezach całkowitych i rozległych częściowych wykonywanych techniką wlewową. Można go również wykorzystać w tradycyjnej technice puszkowania w gipsie, jak i w przedlewach silikonowych.

VILLACRYL OPAKER

Tworzywo akrylowe przeznaczone do maskowania elementów metalowych w protezach dentystycznych oraz poprawy połączenia akryl-metal. Zalecany przy protezach szkieletowych oraz mostach licowanych akrylem.

VILLACRYL ORTHO

Tworzywo akrylowe przeznaczone do wykonywania ruchomych aparatów ortodontycznych metodą nasypywania proszku na model i nasączania monomerem (metodą "salt and pepper"). Materiał przeznaczony do niskotemperaturowej polimeryzacji ciśnieniowej.

VILLACRYL ORTHO MIX

Tworzywo akrylowe przeznaczone na aparaty ortodontyczne wykonywane techniką nakładania ciasta na model. Materiał przeznaczony do niskotemperaturowej polimeryzacji ciśnieniowej.

VILLACRYL  STC

Tworzywo akrylowe polimeryzowane na zimno. Materiał przeznaczony do wykonywania tymczasowych koron i mostów w ustach pacjenta. Trzy odcienie barwne są zbliżone do podstawowych kolorów zębów naturalnych oraz kolornika VITA® i umożliwiają szybkie dobranie odpowiedniej barwy korony.

Najbliższe  szkolenia i wydarzenia dla stomatologów

Nasza oferta

Unity stomatologiczne A-DEC Dipomat Dental

Kompresory DURR Dental oraz kompresory EKOM

Pompy ssące DURR DENTAL

Radiologia w stomatologii Aparaty RTG skanery płytek tomografia

Mikroskopy stomatologiczne jezdne i ścienne

Autoklasy stomatologiczne Domina B Plus

Meble stomatologiczne asystory krzesła stoliki jezdne lampy

Końcówki stomatologiczne W&H, KAVO, NSK Bien-Air

Partnerzy

Zainteresowała Cie nasza oferta? Zadzwoń  18 4412551 lub 500-132-900